İSPANYOLCA

Free
İSPANYOLCA DİL KURSLARI

Oxford Academyde İspanyolca Eğitiminde 6 derslik bir eğitim sistemi uygulanmaktadır. A1 ve A2 seviyeleri yoğun bir program olarak sunulur, her program 120 ders saatinden oluşur. Eğitimler, tercih edilen programın yoğunluğuna göre 13 ila 15 hafta sürer. Oxford caddesinde öğretmen odaklı değil öğrenci odaklı “İletişimsel Dil Öğretim Yöntemi” uygulanmaktadır. Oxford caddesinde, öğrencinin İspanyolca’nın yanı sıra Arjantin ve Meksika gibi ana dilleri de tanımasını sağlamak için.

İspanyolca olan öğretmenler de çalışıyor. Eğitimin amacı öğrencinin dört dil becerisini (dinleme, okuma, konuşma ve yazma) geliştirmektir.

İspanyol Değişim Sistemi:

1 – Nivel Elemental (A1 + A2)

Bu seviyede, kursiyer genellikle İspanyolca’ya aşina olur ve temel bilgileri edinir. Günlük yaşamla ilgili basit sohbetleri anlamanın yanı sıra düşüncelerini, duygularını ve ihtiyaçlarını basit bir şekilde ifade edebilirler. Günlük yaşamla ilgili kısa metinler okuyup yazabilirler ve yön sorma ve açıklama, tavsiye verme, bir gün anlatma vb. Beceriler kazanabilirler.

2 – Nivel Medio (B1)

Dilbilgisi ve pratik kullanım bilgisi bu seviyede iyi gelişmiştir. Bu düzeyde kursiyerler deneyimlerini ve olaylarını, hayallerini, umutlarını ve hedeflerini tanımlayabilecek ve açıklama yapma becerisi kazanacaktır. Okul, iş, boş zaman gibi tanıdık konularda standart dil açıkça kullanıldığında konunun ana noktalarını anlayabilirler. Reklamları ve şarkıları anlayabilir, karmaşık olmayan makale ve yazıları okuyabilirler.

3 – Nivel Medio 2 (B2)

Bu seviyede kursiyerler genel konular hakkında detaylı bilgi verebilir ve kendilerini sözlü ve yazılı olarak akıcı bir şekilde ifade etmeyi öğrenebilirler. Belirli konularda diyalog, tartışma, konuşma ve konferansları takip edebilir ve gazete makalelerini anlayabilirler. Son olarak, makaleler yazabilir ve konuşulanları yazıya dökebilirler.

4 – Nivel Avanzado (C1)

Bu düzey temelde akıcı ve doğru yabancı dil kullanımının sağlandığı düzeydir. Kursiyer fikirlerini ifade edebilir ve tartışmalarda aktif rol alabilir. Öğrenciler önemli konulardaki konuşmaları, makaleleri ve açıklayıcı yorumları kolayca anlayabilirler. Sözlü ve yazılı olarak bir dizi cümle ve deyim kullanabilirler ve ayrıca yazılı söylemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirler.

5- Nivel Avanzado Superior (C2)

Seviye belirleme sınav sonuçlarına göre bu seviyeye ulaşan veya bu aşamada eğitime başlamak isteyen öğrenciler, İspanyolca öğrenmelerini arttırmakta ve anadili İspanyolcaya yakın bir dil ustalığına ulaşmaktadır. Yabancılarla akıcı ve sorunsuz bir şekilde konuşabilirler. Edebi eserleri zorlanmadan okuyabilirler.

Ölçme ve Değerlendirme

Dersler sırasında yazılı ve sözlü değerlendirmelerin amacı öğrencinin gelişimini izlemek ve olası sorunlara zamanında çözüm bulmaktır. Öğrencinin devamsızlık ve devamsızlık durumu her hafta kontrol edilir. Öğretmenler ve eğitim danışmanları tüm grupların durumunu periyodik olarak değerlendirir. Her seviyenin ortasında ve sonunda bir sınav yapılır ve her kursiyere bir “stajyer durum raporu” sunulur.

İspanyolca kurs ücretleri, fiyat indirimleri ve teklifleri hakkında en iyi ve doğru bilgileri almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Course Features

  • Lectures 0
  • Quizzes 0
  • Students 0
  • Assessments Self